1 1 1 1
( ... produktów )
Twoja lokalizacja: Strona Główna » O FIRMIE
środa, 21 Lut 2024

Sklep Myśliwski Darz Bór

Firma DARZ BÓR powstała w roku 2005 z pasji i zamiłowania do myśliwstwa. Naszą ofertę budowaliśmy i budujemy w oparciu o rzetelnych partnerów i firmy, które dostarczają nam najlepsze produkty i akcesoria. Pozwala nam to cieszyć się satysfakcją naszych Klientów z dokonanych u nas zakupów.

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie myśliwych. Jednak wiele towarów z tego asortymentu równie dobrze sprawdza się w życiu codziennym, dlatego mamy nadzieję, że w naszej bogatej ofercie towarowej każdy znajdzie coś interesującego. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas - myśliwych, sympatyków łowiectwa, turystów, harcerzy, miłośników koni. Posiadamy duży wybór broni, amunicji, akcesoriów, odzieży i upominków oraz różnych innych towarów w przyjaznych cenach. Zadowolenie naszych obecnych i przyszłych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie było realizowane jak najszybciej, a oferowany przez naszą firmę towar był jak najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, korzystając ze swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu, zakupy w naszym sklepie są czystą przyjemnością.

Nasza Siedziba sklepu myśliwskiego znajduje się pod adresem:

Sklep Myśliwski Darz Bór
70-892 Szczecin-Płonia
ul. Nauczycielska 1

tel:(91)4317149

 

Poniedziałek-Piątek: 09:00-17:00

Sobota: 09:00-14:00
www.edarzbor.pl
Sprzedajemy broń, amunicję (tylko osobom posiadającym wymagane zezwolenie), lornetki, lunety, odzież, obuwie, akcesoria myśliwskie, noże , latarki, wiatrówki, sejfy na broń itp.